DZIEŃ NAUCZYCIELA 2013


dzien_edukacji_narodowej

11 października 2013 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej uczniowie klas I, IIB oraz IIIA wzięli udział w uroczystym apelu oraz obejrzeli kabaretowy przygotowany przez wybranych uczniów program artystyczny. Członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia i podziękowania całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły. Swój wyjątkowy dzień mieli również pierwszoklasiści, którzy tego dnia  dokonali uroczystego ślubowania, dzięki czemu stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkoły.

W części drugiej apelu wystąpili uczniowie klasy  I oraz IIIA , którzy zaprezentowali humorystyczną scenkę z życia szkoły pt. „Co ja tutaj robię?”. Swoim talentem komediowym mieli okazję popisać się:  Darek, Paulina, Arleta, Ewelina i Krystian.

Oprócz ślubowania pierwszoklasiści mieli także swój „otrzęsinowy sprawdzian”.  Zadania, które przygotowali dla nich członkowie Samorządu Uczniowskiego  w niecodzienny sposób sprawdzały inteligencję, sprawność, a przede wszystkim poczucie humoru pierwszaków, którzy, jak się okazało, w pełni zasłużyli na miano uczniów naszej szkoły.