Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS

2 grudnia 2016r. rozstrzygnięto konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS przeprowadzony przez wychowawców w drugiej połowie listopada na terenie placówek szkolnych, w których kształcą się nasi uczestnicy. Przed testem młodzież obejrzała Film profilaktyczny „Żyć z HIV” udostępniany przez Krajowe Centrum ds. AIDS.

W Konkursie wzięło udział 72 osoby z trzech placówek szkolnych:

• Zespół Szkół Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach
  • Gimnazjum z Oddziałami Przyspasabiającymi do Pracy w Krotoszynie

Odpowiedzi na pytania były wielokrotnego wyboru. Młodzież odpowiadając na 27 pytań mogła zdobyć maksymalnie 66 punktów.

Komisja Konkursowa nagrodziła po jednej osobie z każdej szkoły, w której prowadzony był konkurs.

Zwycięzcami są:

Janusz Młynarczyk – Zespół Szkół Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie

Daria Wasielewska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach

Izabela Terakowska – Gimnazjum z Oddziałami Przyspasabiającymi do Pracy w Krotoszynie.

Młodzież otrzymała zestawy kosmetyków ufundowane przez Wielkopolską Wojewódzką Komendę OHP w Poznaniu.

Free Webcam Girls