Spotkanie Świąteczno – Noworoczne

DSC_0061

 

Dnia 10 stycznia 2014 roku o godz.13.30 uczniowie naszej szkoły przygotowali Spotkanie Świąteczno – Noworoczne. Samorząd szkolny wraz z opiekunami panią A. Patalas, J. Robakowską, R. Ullrich – Pospiech oraz uczniami klasy trzeciej zadbał o oprawę sceniczną i wystrój sali. W murach naszej szkoły gościliśmy następujące osoby: panią Małgorzatę Mielcarek – z-cę Naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, pana Piotra Zerbe – Wielkopolskiego Wojewódzkiego Komendanta OHP, pana Zdzisława Dębowskiego – z-cę Wielkopolskiego Wojewódzkiego Komendanta OHP, Zbigniewa Kurzawę – Komendanta Środowiskowego Hufca Pracy w Krotoszynie, panią Iwonę Łuczak – z-cę Komendanta Środowiskowego Hufca Pracy, Grzegorza Majchszaka – Radnego Rady Miejskiej, pana Waldemara Kulę – Prezesa Zarządu Holdingu Edukacyjnego Sp. z o.o. – organu prowadzącego szkołę, ks. Proboszcza parafii Piotra i Pawła D. Kowalka, pana Zbigniewa Kielbana – Prezesa Zarządu firmy Modico Plus, reprezentację pracodawców: pana D. Fabianowskiego, K. Jankowskiego, M. Kaczyńskiergo oraz naszych rodziców: panią D. Borowczyk i E. Ołoszyńską.

Po części artystycznej nastąpiło poświęcenie budynku szkoły oraz skromny poczęstunek. Uczniowie podziękowali obecnym za wsparcie i wszelkie działania, które umożliwiają im funkcjonowanie w szkole i złożyli najserdeczniejsze życzenia na nowy rok 2014, wręczyli także drobne upominki.