III KROTOSZYŃSKIE TARGI EDUKACYJNE – marzec 2015

55001639d5a58_gd

11 marca 2015 uczniowie I i II klasy naszego Gimnazjum wzięły udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Krotoszynie. Ideą Targów jest przybliżenie młodzieży możliwości kształcenia w postaci szerokiej oferty edukacyjnej szkół powiatu krotoszyńskiego oraz prezentacja różnego rodzaju form wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej i drogi edukacyjnej.
Podczas tegorocznych targów zaprezentowali sięm.in.:
I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krotoszynie
Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

targi