Mistrzostwa w strzelaniu.

Hufiec Pracy w Krotoszynie zorganizował w dniu 03.11.2016r. Mistrzostwa HP w Krotoszynie w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką. Turniej miał promować wśród młodzieży strzelectwo, a także aktywny sposób spędzania czasu wolnego. W zawodach, które były jednocześnie kwalifikacją do Regionalnych Mistrzostw OHP w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką, które odbędą się w dniu 10.11.2016r. wzięło udział 20 osób. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: strzelanie z karabinka pneumatycznego i rzucie lotką. O miejscu zadecydował wspólny wynik obu konkurencji. W rywalizacji brali udział uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie. Zawody sędziował działacz LOK p. Antoni Azgier.

Zawody odbyły się w bardzo dobrej atmosferze. Zawodnicy ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki na strzelnicy. Trzej najlepsi otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Komendę Wojewódzką OHP. Najlepszy uczestnik Norbert Kowalski będzie reprezentować naszą jednostkę na Regionalnych Mistrzostwach OHP w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotka, które w dniu 10.11.16. organizować będzie HP w Krotoszynie. Wyłoniona została również najlepsza zawodniczka, którą została Wiktoria Szmaj.

Czołówka rywalizacji przedstawia się następująco (łączny wynik lotka plus karabinek):

 

  1. Norbert Kowalski- 87p. (70 lotka plus 17 karabinek)
  2. Kamil Gola 71p. (57+ 14)
  3. Adrian Wiliński – 73p. (56 + 17)
  4. Marcin Radajewski– 69p. (44 + 25)
  5. Jakub Kamalski- 64p. (60 +4)

1234