SIŁOWANIE NA RĘCE :)

 

W dniu 15.03.2017r. Hufiec Pracy  zorganizował Mistrzostwa w Armwrestlingu. Celem inicjatywy była promocja sportu i aktywnych form spędzania czasu wolnego. Zawody odbyły się na salce świetlicowej w siedzibie Hufca. W przedsięwzięciu wzięło udział 7 uczestników. Reprezentowali Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz Szkołę Zawodową w Kobylinie. Pojedynki rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych pojedynków.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

 

  1. Rafał Kralka – 6p. (Szkoła Zawodowa w Kobylinie)
  2. Dawid Kasprzak – 5p.  (Szkoła Zawodowa w Kobylinie)
  3. Krzysztof Jędrkowiak- 4p. (Szkoła Zawodowa w Kobylinie)
  4. Patryk Lesznik – 3p. (GzOPdP)
  5. Kamil Gola – 2p. (GzOPdP)
  6. Jakub Kamalski – 1p. (GzOPdP)
  7. Oskar Fabiś- 0p.  (GzOPdP)

Zawody przebiegły w dobrej, sportowej atmosferze. Pierwsze trójka otrzymała dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Komendę Wojewódzką.

12345